Vítejte!

23. srpna 2013
Jmenuji se Bára a vítám Vás na svém osobním blogu, který je takovou mou malou kuchařkou a (foto)deníčkem. Pocházím z Rožnova pod Radhoštěm, takže jsem měla možnost vyrůstat obklopená nádhernou přírodou i valašskými tradicemi (jen na tu slivovici jsem nikdy nějak moc nebyla, víno je víno). Po maturitě má cesta pokračovala za studiem žurnalistiky do Olomouce, kterou jsem si naprosto zamilovala. Jak Olomouc, tak i novinařinu, ale jak už to tak bývá, profesní život mě nakonec zavál úplně jiným směrem.

Momentálně žiji už pár let v Praze a věnuji se úřední činnosti v oblasti migrační politiky (zní to jako nudná kancelářština, ale občas je to docela adrenalin). Když zrovna nejsem v práci (což jsem bohužel skoro pořád), tak doma kuchtím, obrážím různé kulturní akce, chodím se kochat na farmářské trhy a jezdím na výlety po okolí. Poměrně často se taky vracím za rodinou zpátky na Moravu, odkud si vozím spoustu domácího ovoce a zeleniny - díky, mami!

Blog vznikl původně čistě jako platforma pro sdílení mých bezmasých receptů, nějakou dobu se jednalo pouze o ty veganské, ale postupem času se navracím i k těm vegetariánským a kromě toho i ke sdílení více věcí z mého života, hlavně těch, které mi dělají radost. Doufám, že tady třeba najdete nějakou inspiraci, něco dobrého si uvaříte a budete se sem rádi vracet.

Kdykoliv mě můžete kontaktovat na e-mailu: navratilova-barbora@email.cz


Děkuji za každou návštěvu či zanechaný komentář ❤️

                                                                                                                                 - B.

Okomentovat