December in pictures

2. ledna 2017
Je tu začátek ledna a s ním i ohlédnutí za předchozím měsícem a zároveň i loňským rokem. Nechci nijak dlouze bilancovat, ale zase bych chtěla tomuto tématu věnovat alespoň pár slov.Teď, když předchozí rok skončil, přišlo mi, že se neudálo nic nějak zvláštního, ale když jsem se nad tím zamyslela, děly se vlastně dost zásadní věci, jen mi to najednou přišlo všechno už tak dávno a vůbec mi nedošlo, že se to ve skutečnosti všechno událo během jednoho roku.

Asi nejzásadnějším mezníkem bylo to, že jsem odstátnicovala a získala titul Bc. z oboru Žurnalistika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Hrozně se mi tím ulevilo, ale na druhou stranu přišla otázka, co dál. Rozhodla jsem se ještě studovat a tak trochu změnit obor. I když vlastně ne nijak zásadně. Přihlásila jsem se na navazující magisterské studium Mediálních studií na Karlově Univerzitě a ono to proboha vyšlo!

S čímž přišla tedy další zásadní změna - stěhování do Prahy. Daleko od mé milované Olomouce, která mi za ty poslední 3 roky tak přirostla k srdci a ještě dál od rodného Rožnova, který už skoro neznám.

No a co teď? Mám před sebou první zkouškové na nové škole, tak se do toho jdu pustit! Jestli to přežiju, tak se uvidí, co dál. Chci se věnovat tomu, co mě baví a ráda bych nějak propojila vaření a žurnalistiku, tak uvidíme, co mi rok 2017 přinese :)


Ať i Vám přinese nový rok mnoho nových příležitostí!


- Broccoli

3 komentáře

  1. Odpovědi
    1. Děkujiii <3 Malá neteř měla narozeniny a zbožňuje Elsu, tak jsem se překonala :D

      Vymazat
  2. Pěkné, splnuje to takovou tu vánoční atmosféru... miluju ty oříšky v čokoládě na stáncích... :)

    OdpovědětVymazat