Travel diary | Bulgaria

24. června 2018Tak já už mám letošní dovolenou za sebou! Na začátku července nastupuji do nové práce, takže nám bylo jasné, že pokud chceme letos někam na dovču, musíme to stihnout v červnu. Dlouho jsme přemýšleli, kam pojedeme, ale nakonec jsme s Matym zjistili, že máme oba prošlé pasy, takže bylo jasné, že to musí být Evropa. No a nakonec jsme se rozhodli pro Bulharsko.


Bulharsko jako destinace nezní nějak zvlášť atraktivně nebo exoticky, spíš to má spousta lidí zafixováno jako zemi, kde se jezdilo za komunismu. V posledních letech se tam ale lidé začínají hojně vracet a my jsme dovolenou vybírali čistě s myšlenkou, že si chceme hlavně odpočinout, načerpat nové síly a třeba stihnout přečíst na pláži i nějakou tu knížku. Zásadní byl pro nás tedy výběr pěkného hotelu, pláže a okolního prostředí a skončili jsme v klasické lokalitě Zlatých písků nedaleko Varny a moc jsme si to užili.

Snad se Vám budou fotečky líbit ❤️Bydleli jsme v moc hezkém hotelu Slavey, který můžu určitě všemi deseti doporučit. Kromě příjemného ubytování hotel nabízel restauraci, lobby bar, venkovní bar a snack bar, fitko, vířivku, 3 venkovní a jeden vnitřní bazén a taky třeba dětský klub ♥


Místní pivečko - trošku slabší, ale osvěžilo! ♥No a co se týče jídla... Byli jsme nonstop nacpaní :D Stravu jsme měli ve formě švédských stolů a výběr byl obrovský. Je sice pravda, že pokud má člověk třeba nějakou intoleranci a nemůže třeba lepek nebo mléko, tak v tomto hotel vstříc nevycházel a bezlepkové pečivo nebo rostlinné mléko nenabízel. Na druhou stranu si myslím, že to není něco, bez čeho by se člověk na týden neobešel. A i kdyby ne, okolní obchůdky nabízely až překvapivě velký výběr různých alternativních potravin :)

Měla jsem broko, byla jsem spoko! ♥


Náš pokojíček ♥

Kam se letos chystáte Vy? 😍
🥦

2 komentáře

 1. Skvělé fotky! V Bulharsku jsem také byla a moc na něj ráda vzpomínám :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji ♥ My jsme byli poprvé a moc jsme si to užili ♥

   Vymazat