Photo diary | Leden 2022

2. února 2022

 


Tak jsem byla na začátku nového roku zase celá nabuzená, plně připravená tentokrát dodržet všechna předsevzetí, dokonce jsem začala pravidelně cvičit (haha), aby mi do toho na konci ledna hodil vidle covid 🦠 Dva roky jsem se tomu úspěšně vyhýbala, ale nakonec mě to přece jen neminulo. 

Vinou různých okolností jsem v karanténě už druhý týden a je to pro mě upřímně hrozná změna. Naposledy jsem byla takhle dlouho doma, když jsem ještě studovala a byly prázdniny, ale od té doby jsem ani nikdy neměla takto dlouhou dovolenou a nikdy jsem nebyla na nemocenské. Naštěstí musím zaklepat, protože jsem na tom zdravotně dobře, pár dní mi nebylo nejlíp a poležela jsem si, ale teď už zase moc nevím, do čeho píchnout.

Takže tady mám tentokrát opravdu jen pár fotek, povětšinou jen jídla, protože co jiného doma fotit 🤷🏻
Úpravy bytu stále pokračují...Loučení s Vánocemi ♥Bylo i pár takhle krásných dní, ale pak šlo to počasí zas nějak do háje

Tady je aspoň zachycena moje snaha, abych nic nechytila 😃

Vysněná knihovna v procesu ♥


Jak začal nový rok Vám? 😊


- B.

4 komentáře

 1. Krásný tip článku Photo Diary 🤗. Úplně jsem dostala chuť na ten polníček 😅🙈. Nám nový rok začal dobře, nebo zatím se nic nepřihodilo 😅, ale už se těším až venku bude hezky a vše bude hezky zelené a veselé, tohle počasí je otrava.. 😕.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Achjo, kdybychom tak před měsícem tušili, co se zase stane :'(

   Vymazat
 2. Pravda, když je člověk doma, tak opravdu může fotit hlavně jídlo, výhledy z okna a domácí mazlíčky.
  Je pravda, že některá ta jídla bych si i dala. Vypadají lákavě. Jediné, co mě zarazilo, jsou ta zelená rajčata. Ona jdou jíst, když jsou nezralá? Já měla vždycky dojem že jsou za zelena trochu jedovatá. Ale mohla jsem se mýlit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je přímo zelený druh, který je už takhle zralý ♥

   Vymazat