Photo diary | Březen 2022

31. března 2022

 

Březen byl hodně hektický a pracovně náročný měsíc. Profesně se věnuji cizinecké a migrační problematice, takže asi ani nemusím popisovat, co válka na Ukrajině do tohoto odvětví přinesla, a jak bylo složité se s nastalou situací popasovat. Bude to teď těžké nespíš dlouhodobě, ale aspoň mám poprvé v životě pocit, že dělám něco, co má opravdu smysl.

Co mi v březnu ale opravdu udělalo radost, byl pozvolný příchod jara a několik skutečně krásných slunečních dní. Kdykoliv se našla chvilka volna, snažila jsem se ji trávit venku, jelikož s hezkým počasím má člověk hned čistší hlavu. Kromě procházek po Praze jsem vyrazila poprvé i do Mělníka na zámek, o který se starají Lobkowiczové, a který opravdu stojí za to. Dokonce se mi podařilo i dvakrát stihnout návštěvu divadla, což se mi většinou takhle v jednom měsíci nepoštěstí, takže i kultuře bylo učiněno za dosti. Pokud můžu něco konkrétně doporučit, tak představení Vina? z repertoáru Dejvického divadla. Ulovit lístky je sice trochu loterie, ale ta hra je geniální. Dlouho jsem neviděla něco tak dobrého a už dva týdny z toho žiju.

Podařilo se mi nasbírat pár fotek povětšinou z těch hezčích dnů, tak se na ně pojďme společně mrknout 💋
Dlouhé dny v asistenčních centrechMDŽ ♥

Výstava Pavla Kříže v Novoměstské radnici - je otevřená do 03.04.2022
Mělník ♥No, koktejly ve Slavii jsou trošku masakr 😄


Muzeum KampaSmetanaq ♥Mějte se krásně! - B.

3 komentáře

  1. Pěkné fotky. Jinak posledních čtrnáct dní opravdu bylo hezky. Jenže já jsem posledních čtrnáct dní marodila a tak jsem nemohla ven. A dneska, když už je člověk jakž takž zdráv, tak nasněžilo. To je bordel. :-)

    OdpovědětVymazat