PHOTO DIARY | Leden 2023

31. ledna 2023


 Tak se mi opět (stejně jako loni) úspěšně podařilo přepálit začátek roku 😄 Vždycky se nadchnu do představy, jak budu od prvního ledna extrémně produktivní, zvládnu denně sto padesát věcí a ještě si večer zacvičím a pak bum, uběhne týden a mě skolí první bacil, kterého potkám. Loni se mi to stalo hned začátkem roku s covidem, letos jsem ulovila zase nějakou chřipajznu a musela jsem si pár dní poležet. A opět se trochu probrat a začít se vším postupně. 

Myslím si, že první měsíc letošního roku v nás ve všech více či méně rezonovaly hlavně prezidentské volby. Bylo to všude. A ke konci možná už i trochu moc. Hned poté, co jsem se dala dokupy, mě čekaly dva víkendy ve volební komisi. Byla to pro mě premiéra a volby jsem tak prožívala ještě víc než normálně. Celkovou únavu ale nakonec vystřídala euforie z toho, jak to dopadlo. Mám velkou radost 🖤 


Tak hromadičky na pracovním stole během Vánoc zas nějak nezmizely.

Tak mě to skolilo, no.

Stromečku jsem se tentokrát hrozně dlouho nedokázala vzdát. Letěl pryč až na konci ledna, kdy už z něj byla naprostá sušenka a už mi to začínalo být blbé.

Election days

Proběhla i nějaká ta kultura. Inscenaci Ošklivec v Činoherním klubu dávám velký palec nahoru a moc doporučuji!

No a klenoty na Pražském hradě jsme si samozřejmě taky museli vystát. Byla to bojovka o to, komu mrazem neupadnou prsty na nohou, ale nakonec to stálo za to.
Jaký byl Váš začátek roku 2023?


- B.

Okomentovat