PHOTO DIARY | Prosinec 2022

6. ledna 2023

 


Na začátku prosince jsem se zařekla, že do konce roku musím stihnout zajet za všemi svými nejbližšími a vidět se s těmi, které během roku trochu zanedbávám, a ani se mi tomu nechce věřit, ale opravdu se to podařilo. A bylo to nejvíc. Celý prosinec byl o krásných setkáních, spoustě cestování a bylo to jak se patří hektické, ale taky asi nejlepší, jaké mohlo být a nechtěla bych to jinak.

Vánoce jsou pro mě kouzelný čas, na který se těším celý rok, a i když se mi většinou moc nedaří si odpočinout tak, jak si pokaždé plánuju, stejně na to budu zase dlouho vzpomínat. Večery u rozsvíceného stromečku. Voňavé svíčky, purpura a františky. Deka a horký čaj (vlastně spíš svařák). Sváteční atmosféra se světýlky a ozdobičkami všude. Koukání na Grinche, i když co se týče Vánoc, jsem vlastně jeho přesný opak. 

Snad jste si Vánoce všichni užili a vstoupili do nového roku s úsměvem. Pro mě je to vždycky takový symbolický nový začátek, i když letos asi poprvé žádné předsevzetí vyloženě nemám. Jdu do toho s tím, že - If it comes, let it. If it goes, let it.

Celý prosinec byl o přejíždění mezi Prahou a Moravou. Vlastně jsem ani nevybalovala.

Olomouc a vánoční nákupy ♥


Zásoby z Olomouce jsou jasné!

Pokračovalo to cestou do Rožnova na Verunčinu narozeninovou oslavu ♥


Chvilkami jsem ale byla i doma ♥

A překvapivě i v Praze nasněžilo ♥
O jednom víkendu jsem se vypravila do Lán, kde bylo poměrně ojediněle přístupné prezidentské sídlo a opravdu to stálo za to, vánoční atmosféra na každém kroku ♥


Moje úchylka na křišťálové lustry byla opět úspěšně ukojena.


Vánoce doma ♥

Milými vánočními setkáními to pokračovalo ♥


Na Štědrý den proběhla prochajda na Hrad. Počasí sice Vánoce moc nepřipomínalo, ale výzdoba a trhy to spravily ♥Vánoce č. 2 v Uherském Hradišti ♥

Vánoce č. 3 v Perné ♥

Vánoce č. 4 v Olomouci ♥Vánoce č. 5 v Čechách pod Kosířem ♥

A svou okružní vánoční jízdu jsem zakončila v rodném Rožnově ♥Tak krásnej novej!
- B.Okomentovat