PHOTO DIARY | Duben 2023

27. května 2023

 


Sice s měsíčním zpožděním, ale konečně se dostávám k fotkám z dubna. Čtvrtý měsíc roku vždy patří k jednomu z mých nejoblíbenějších, jelikož jsou Velikonoce, pomalu začíná jaro (většinou) a taky mám narozeniny. Letos navíc kulaté, au. Pomalu si na tu novou číslovku na začátku zvykám, ale bolí to, bolí 😬 Třicítku jsem vždycky brala jako takový milník, do kterého jsem chtěla mít určité věci odškrtnuté, splněný to-do list, ale ne všechno se mi podařilo stihnout. Na druhou stranu mě teď už tak nějak nic časově netlačí, takže se mi vlastně trochu ulevilo. Jsem zvědavá, co mě všechno v té mé nové éře čeká 💫


O Velikonocích jsem se stihla na chvíli protočit na Moravě a klasicky to byly jedny velké hody.Poprvé jsem dělala květákový steak a vůbec to nebylo zlé!
Tradicím bylo taktéž dáno za dost.

A vůbec poprvé se mi opravdu povedl mazanec. Pravděpodobně proto, že jsem to vzdala s kynutým těstem a udělala ho místo toho z tvarohového.


A zde, prosím, vrchol mé pražské velikonoční výzdoby.

Hanoi Square ♥


Galerie MIRO
Aspoň něco pěkného na tom jubileu je. Měla jsem nějakou dobu doma květinářství ♥


Dorazila mi i moc milá zásilka skvělých vín od Bodláků


Jedno nedělní odpoledne jsme si udělaly s kolegyní výlet za nákupy do Sapy. Pokaždé si pak říkám, že bych tam mohla jezdit častěji ♥

Zašly jsme i na vietnamskou bagetu do Halo Bánh Mí a měli dokonce i veganskou variantu ♥


Mějte se krásně!
- B.

4 komentáře

  1. Nádherné fotky jídla, kaváren, zážitků a kytiček! Ale co mě vždy na těchto foto reportech nadchne, tak jsou fotky Prahy! Hlavně ta panoramatická fotka, kde jsou vidět pražské mosty a v dálce také Žižkovská věž.

    OdpovědětVymazat